Bosna Hersek Eğitim Ücretleri

Bosna Hersek Eğitim Ücretleri

Bosna Hersek Eğitim Ücretleri Öğrencilerin firmamız üzerinden elde edeceği bilgiler arasında Bosna Hersek eğitim ücretleri de bulunmaktadır. Tüm ücretlendirmeler ve diğer koşulların ele alınması halinde kayıt işlemlerine yer vermeniz esas alınmaktadır. Bosna Hersek öğrenciler tarafından tercihen ilk sırada yer alıyor. Bunun sebebi Türkçe destekli eğitimin de mümkün kılınmasıdır. Aynı zamanda ücretlerin öğrencileri zorlamamasından kaynaklanmaktadır. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı sayesinde bağlantılı olan okullar üzerinden başvurularınızı ele alabilirsiniz. Ücretler ile gerekli olan belgeler dahilinde tüm işlemlerin çok kısa bir sürede tamamlanması sağlanacaktır. Her ay alınan kayıt işlemlerinin sosyal medya üzerinden de duyurulması söz konusudur. Facebook ya da Twitter hesaplarımızdan da takipte kalabilirsiniz.

Bosna Hersek eğitim ücretleri okullara göre değişim göstermektedir. Okulların yanı sıra ilgilendiğiniz bölüm adına da belirli ödeme tabloları bulunuyor. Başta okul ile bölüm seçimlerinizi yaparak bilgi alabilirsiniz. Devlet okulları adına fiyat aralıkları 1000 Euro ile 3200 Euro arasında değişmektedir. Başta ilgi gören Uluslararası Travnik Üniversitesi 2000 Euro ile 2500 Euro olarak fiyat aralıklarını sunuyor. Bu fiyatların bölümlere göre değişimi söz konusudur. Hem Boşnakça hem de Türkçe olarak dil desteklerinin mevcut olduğunu da göreceksiniz. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı üzerinden her türlü tercüme evrakları okula iletilmektedir. Kayıt işlemleriniz için tüm kolaylıklara yer veriliyor. Oturma izni ya da yerleşme konusunda da gerekli belgelerin temin edilmesine özen gösterilmektedir.

Bosna Hersek Ekonomisi

Bosna Hersek eğitim ücretlerinin yanı sıra yaşam koşulları için de ekonomik merkezlerden birisidir. Burada öğrencilerin sorun yaşamadan uzun süre eğitim almaları mümkündür. Şöyle ki ülkemiz ile benzerlik gösterek sosya kültürel yaşam kalitesini sunuyor. Ekonomik olarak da Türkiye ile benzerlikleri bulunmaktadır. Özellikle öğrencilerin barınma ihtiyaçları uygun fıyatlar ile karşılanmaktadır. Tüm bu konularda da firmamızdan yardım alabilirsiniz. Bağlantılı olunan üniversiteler dışında pek çok konuda da sizlere hizmet vermekteyiz. Geçerli telefon numaraları ya da en yakın ofisimiz üzerinden görüşmelere yer verebilirsiniz. İstanbul’dan Eskişehir’e kadar pek çok şehirde bulunan ofislerimizden faydalanabilirsiniz. Bosna Hersek eğitim ücretleri dışında yaşam koşulları konusunda da en doğru bilgileri iletişime geçerek alabilirsiniz.

Uluslararası Travnik Üniversitesi Türkçe Destekli Lisans Bölümleri

Hukuk 2000 Euro
İnşaat Mühendisliği 2500 Euro
Mimarlık 2500 Euro
Makine Mühendisliği 2500 Euro
Bilgisayar Mühendisliği 2500 Euro
İş Sağlığı ve Güvenliği 2500 Euro
Elektrik Mühendisliği 2500 Euro
Yüksek Lisans ve Doktora 5000 Euro

 

Saraybosna Üniversitesi Boşnakça Lisans Bölümleri

Saraybosna Üniversitesi Tıp Fakültesi 2500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Diş Hekimliği 3500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Eczacılık 2500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon 2500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Mühendislik Bölümleri 1500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Güzel Sanatlar 1500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Veterinerlik 1500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Psikoloji 1500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Boşnakça Dil Hazırlık 2500 Euro

 

Zenica Üniversitesi

Boşnakça Lisans Bölümleri 1500 Euro

 

Tuzla Üniversitesi

Boşnakça Lisans Bölümleri 1500 Euro

 

Mostar Üniversitesi

Boşnakça Lisans Bölümleri 1500 Euro

 

Üniversitenin Konumu

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

WhatsApp ya da Messenger üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!