Bosna Hersek Kaç Üniversite Var ve Listesi

Bosna Hersek Kaç Üniversite Var ve Listesi

Bosna Hersek'te eğitim görebileceğiniz birçok okul bulunuyor. Bosna Hersek kaç üniversite var listesi nedir diyorsanız başta Uluslararası Travnik..

Bosna Hersek Kaç Üniversite Var ve Listesi

Bosna Hersek Kaç Üniversite Var ve Listesi  Bosna Hersek, tarihsel bağlarımızın kuvvetli olduğu Balkan ülkelerinden bir tanesidir. Tarih boyunca Türk ve Müslüman kardeşlerimize yurt olan Bosna Hersek toprakları, bugün de bu topraklarda kurulan üniversiteleri ile bize kucak açıyor. Bosna Hersek kaç üniversitesi var ne listesine nerden ulaşılır gibi sorularınıza yanıt bulabileceğiniz web sayfalarından yardım alabileceğiniz gibi Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığımızdan da bu konuda bilgi almanız mümkündür. Bosna Hersek üniversitelerinin en önemli özelliği ve tercih edilme nedenlerinin başında, sınav uygulaması olmaması gelmektedir. Bu sayede arzu eden tüm öğrenciler bu toğraklarda eğitim alabilmektedir.

Bosna Hersek Kaç Üniversite Var ve Listesi, Yalnızca lise mezunu olma şartı arayan Bosna Hersek üniversiteleri arasında Uluslararası Travnik Üniversitesi, Bosna Üniversitesi, Saraybosna Deblet Üniversitesi, Tuzla Üniversitesi, Mostar Üniversitesi, Zenica Üniversitesi ve Doğu Saraybosna Üniversitesi bulunmaktadır. Bu üniversiteler taban puan istememekle birlikte, Bosna Hersek kaç üniversitesi var ne listesi çerçevesinde hangisinde eğitim almak istediğinize karar vererek, başlangıç için adım atabilirsiniz. Aynı zamanda dil gelişimi için de eğitiminizi destekleyecek bu üniversitelerden mezun olduğunuz zaman için Avrupa standartlarına sahip kurumlarda çalışmaya başlayabilirsiniz. Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığımız bu gibi konularda, geleceğinizin garanti altına alınması için gerekli çalışmalar esnasında her zaman yanınızda olacak ve yaşayabileceğiniz olası sorunlara çözüm sağlamanıza da yardımcı olacaktır.

Bosna Hersek Üniversiteleri

Bosna üniversiteleri, başarılı eğitim seviyesine sahip olan ve Türk hocalar tarafından ders verilen üniversitelerdir. Harç ücretleri ve ülkenin genel mali durumu oldukça uygun olup, harcamalarınızı dengede tutabileceğiniz ve eğitime odaklanabileceğiniz kurumlardır. Aynı zamanda boş zamanlarınızda, eğitim tatillerinde Türkiye’ye ailenizin yanına dönebilir ya da bölgenin tarihi mekanlarında gezinti içeren eğlenceli bir programa katılabilirsiniz. Bosna, baştan başa tarih kokan atmosferi ile sizi alıp bambaşka bir ruh haline sürükleyebilir! Bosna Hersek kaç üniversitesi var ne listesi hakkında detaylı bilgilere ve hangi bölümlerin olduğu gibi bilgilere ulaşmak için danışmanlığımız ile iletişime geçebilir ve siz de hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Eğitim hayatınız devam ettiği sürece de, sonrasında da hep yanınızda olan Eurostar danışmanlığımız, doğru ve kararlı adımlar atmanıza da yardımcı olacaktır.

Uluslararası Travnik Üniversitesi Türkçe Destekli Lisans Bölümleri

Hukuk2000 Euro
İnşaat Mühendisliği2500 Euro
Mimarlık2500 Euro
Makine Mühendisliği2500 Euro
Bilgisayar Mühendisliği2500 Euro
İş Sağlığı ve Güvenliği2500 Euro
Elektrik Mühendisliği2500 Euro
Yüksek Lisans ve Doktora5000 Euro

 

Saraybosna Üniversitesi Boşnakça Lisans Bölümleri

Saraybosna Üniversitesi Tıp Fakültesi2500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Diş Hekimliği3500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Eczacılık2500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon2500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Mühendislik Bölümleri1500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Güzel Sanatlar1500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Veterinerlik1500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Psikoloji1500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Boşnakça Dil Hazırlık2500 Euro

Zenica Üniversitesi

Boşnakça Lisans Bölümleri1500 Euro

Tuzla Üniversitesi

Boşnakça Lisans Bölümleri1500 Euro

Mostar Üniversitesi

Boşnakça Lisans Bölümleri1500 Euro

#bosnahersekkaçüniversitevarvelistesi

Üniversitenin Konumu

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla!Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!