Bosna Hersek Saraybosna Üniversitesi Fiyatları, Bosna Hersek’te birçok üniversite vardır. Bu üniversiteler arasından seçim yaparken, seçtiğiniz...

Bosna Hersek Saraybosna Üniversitesi Fiyatları

Bosna Hersek'in en çok tercih edilen üniversiteleri arasında yer alan Bosna Hersek Saraybosna üniversitesi fiyatları konusunda öğrenciler için soru..

Bosna Hersek Saraybosna Üniversitesi Fiyatları

Bosna Hersek Saraybosna Üniversitesi Fiyatları Bosna Hersek’te birçok üniversite vardır. Bu üniversiteler arasından seçim yaparken, seçtiğiniz bölümlerin okullarda ne derece kaliteli olduğuna bakabilirsiniz. Okul seçeneklerinin her geçen gün arttığı Bosna Hersek’te, fiyatlar da seçtiğiniz bölüme ve okullara göre değişiklik göstermektedir. Biz de Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığında bize başvuran öğrenci adaylarımızın taleplerini göz önünde bulunduruyor ve onların yetenekleri doğrultusunda seçim yapmalarına yardımcı oluyoruz. Bosna Hersek Saraybosna Üniversitesi ücretleri elbette seçilen bölüme göre değişmektedir. Genel olarak 1000 euro ile 3200 euro arasında değişen bir ücret skalası vardır. Seçiminize göre ödemeleriniz de yıllık olarak yapılır.

Bosna Hersek Saraybosna Üniversitesi Fiyatları Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığında öğrencilerimizin seçimleri bizim önemli. Bu nedenle doğru yönlendirmeleri yapmaya özen gösteriyoruz. Eğitim dilleri Boşnakça ve İngilizce olan okullar arasından seçim yapma şansınız vardır. Boşnakça ya da İngilizce için bir sene hazırlık okumanız gerekir. Bu konuda zamandan kazanmak isterseniz Türkçe destekli eğitim veren Travnik Üniversitesi’ni tercih edebilirsiniz. Burada belirli bölümlerde Türkçe okuma şansınız olur. Hazırlık okumadan hemen birinci sınıfa başlayabilir ve ana dilde eğitim alabilirsiniz. Bosna Hersek Saraybosna Üniversitesi ücretleri yüksek olmadığı için öğrenciler özellikle bu okulları tercih eder. Sadece okullar konusunda değil, genel olarak Bosna Hersek’te yaşam ucuzdur. Bu da insanların üniversite konusunda buraya yönelmesine neden olur.

Bosna Hersek’te Eğitim Şansı

Bosna Hersek Saraybosna Üniversitesi ücretlerini inceledikten sonra kararınızı vermeniz durumunda, eğitim danışmanlarımız size destek olacaktır. Kayıt zamanlarına dikkat etmeli ve başvurularınızı da buna göre ayarlamalısınız. Zaten biz bu durumu düşünerek gerekli yönlendirmeleri yapıyoruz. kayıtlar her sene eylül ayında alınır. Bu sebeple siz de önceden gerekli durumlar konusunda bize danışabilirsiniz. Yetkili arkadaşlarımız sizin için işlemleri yerine getirecektir. Yurt dışında okumak kolay görünse de aslında bazı zorluklar vardır. İşte bu süreçte biz sizin yanınızda oluyoruz. Ne zaman isterseniz, bizde destek alabilirsiniz. Konusunda profesyonel olan arkadaşlarımız en yakın zamanda sizinle bize başvurmanız durumunda diyalog kuracaktır. Sadece okul işlemleri değil, vize, konaklama ve evraklar gibi genel işlemler konusunda da sizle olacağız.

Saraybosna Üniversitesi Boşnakça Lisans Bölümleri

Saraybosna Üniversitesi Tıp Fakültesi2500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Diş Hekimliği3500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Eczacılık2500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon2500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Mühendislik Bölümleri1500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Güzel Sanatlar1500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Veterinerlik1500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Psikoloji1500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Boşnakça Dil Hazırlık2500 Euro

#bosnaherseksaraybosnaüniversitefiyatları

Üniversitenin Konumu

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla!Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!