Bosna Hersek Üniversite Fiyatları

Bosna Hersek Üniversite Fiyatları

Bosna Hersek Üniversite Fiyatları Ekonomik ve oldukça ucuz olmasına rağmen, Bosna hersek üniversite fiyatları her üniversitede değişiklik gösterebilmektedir. Saraybosna Üniversitesi, Tuzla Üniversitesi ve Uluslararası Travnik Üniversitesi, farklı ekonomik politikalar uygulamaktadır. Bosna Hersek’teki tüm üniversitelerin, oldukça ucuz fiyatlar uygulaması ise, ortak bir doğru olmaktadır. Devlet üniversitesi harçlarının yüksek olduğu ve vakıf üniversitelerinin pahalı fiyatlarla eğitim vermesi, birçok öğrencinin bütçesini sarsmaktadır. Ekonominin önce bütçeyi, daha sonra eğitimi etkileyeceğini de unutmamak gerekiyor. Siz değerli öğrencilerimizin, üniversite fiyatları ve avantajları doğrultusunda, tercihlerini etkileyecek bilgileri, Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığımızdan öğrenebileceklerini söylemek isteriz. Doğru ve bütçenize yararlı bir seçim, geleceğinizi etkileyecek önemli bir faktör olacaktır.

Üniversite eğitiminize, hem ekonomik, hem de kaliteli bir yön vermek ister misiniz? O halde, Bosna Hersek Üniversiteleri tam sizlere göre! Bosna hersek üniversite fiyatları, yıllık öğrenim ücretlerinin 1000 ile 3200 Euro arasında değiştiğini belirtelim. Vakıf ve devlet üniversiteleriyle kıyaslandığında, bu rakamların alınan eğitime göre, oldukça düşük olduğunu kabul etmeliyiz. Hem yurtdışında okuma olanağına sahip olacak, hem de eğitiminiz sonrası harika meslekler edineceksiniz. Alacağınız diplomaların, Türkiye’de de geçerli olması, sizlere büyük bir avantaj sağlayacaktır. Yüksek bir deneyime sahip, Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığımıza ulaşarak, her türlü bilgi, yardım ve desteği sağlayabilirsiniz. Tercihleriniz, geleceğinizin anahtarı olacağından, titizlikle davranmalı ve size en uygun olan eğitim hayatını seçmelisiniz.

Bosna Hersek’te Yaşamak

Bosna Hersek topraklarında yaşamanın getireceği özgürlük, sosyal yaşam alanları, ucuz müstakil evler ve oldukça ucuz yıllık öğrenim ücretleri, siz değerli öğrencilerimize Bosna Hersek yollarını açmaktadır. Türkiye ve Bosna Hersek arasında vize olmaması, gidiş ve gelişlerinizde kolaylık sağlayacaktır. Eğitiminiz sonrasında kazanacağınız yüksek statü ve kaliteli işlerle de, yaşamınızı en doruk noktasında yaşayacaksınız. Bosna Hersek Üniversitelerinin, sınavsız bir geçiş hakkı tanıdığını ve sadece yıllık öğrenim ücretini ödeyerek, okulunuza başlayacağınızı belirtmek isteriz. Bölüm çeşitliliği sayesinde, hayal ettiğiniz mesleğe ve uzmanlık alanına kavuşacaksınız. Kıyas kabul etmez bir ekonomik gerçekliğe +sahip, Bosna hersek üniversite fiyatları hem bütçenizi koruyacak, hem de unutamayacağınız harika bir eğitim süreci yaşamanızı sağlayacaktır.

Uluslararası Travnik Üniversitesi Türkçe Destekli Lisans Bölümleri

Hukuk 2000 Euro
İnşaat Mühendisliği 2500 Euro
Mimarlık 2500 Euro
Makine Mühendisliği 2500 Euro
Bilgisayar Mühendisliği 2500 Euro
İş Sağlığı ve Güvenliği 2500 Euro
Elektrik Mühendisliği 2500 Euro
Yüksek Lisans ve Doktora 5000 Euro

 

Saraybosna Üniversitesi Boşnakça Lisans Bölümleri

Saraybosna Üniversitesi Tıp Fakültesi 2500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Diş Hekimliği 3500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Eczacılık 2500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon 2500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Mühendislik Bölümleri 1500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Güzel Sanatlar 1500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Veterinerlik 1500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Psikoloji 1500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Boşnakça Dil Hazırlık 2500 Euro

 

Zenica Üniversitesi

Boşnakça Lisans Bölümleri 1500 Euro

 

Tuzla Üniversitesi

Boşnakça Lisans Bölümleri 1500 Euro

 

Mostar Üniversitesi

Boşnakça Lisans Bölümleri 1500 Euro

 

Üniversitenin Konumu

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

WhatsApp ya da Messenger üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!