Bosna Hersek Üniversite Maliyetleri

Bosna Hersek Üniversite Maliyetleri

Bosna Hersek Üniversite Maliyetleri sandığınız kadar yüksek harç ücretleri bulunmadığı için eğitimde öncülük arayan herkesin bütçesine uygun olacak fiyatlar ile eğitim alabileceklerdir. Uygun harç bedelleri ödeyerek Yurtdışında hem de Avrupa’nın en iyi ülkelerinden biri olan Bosna Hersek’te Üniversite okuyabileceksiniz. Bosna Hersek Üniversiteleri’nden kaliteli eğitim hizmeti alarak hem de yüksek maliyetler gerektirmeyen eğitim imkanlarından faydalanabilirsiniz. Ülkemizde bulunan özel üniversitelerden çok daha ucuz maliyetlerle sınav şartı aranmadan ve bir taban puan uygulaması ile karşılaşmadan eğitim alarak ailelerin bütçesi sarsılmayacaktır. Uygun fiyatlı harç ücretlerinden faydalanarak istediğiniz lisans eğitimini almak için Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Gitmek istediğiniz üniversiteye birlikte karar verebilir ve belgelerini de eğitim danışmanlığımızdan isteyebilirsiniz. Bosna Hersek Üniversiteleri harç ücretlerini iki taksitte ödeme imkanı da bulunmakta ve bütçenize göre harç taksitlerini yatırabileceksiniz. Lisans eğitimlerinizi başarıyla tamamladığınızda sahip olacağınız Mavi diploma ile dünya standartlarında geçerli olacak bir diplomaya hak kazanacaksınız. Bosna Hersek’te dil sorunu yaşamamak için yabancı dil kurslarından dil eğitimi de alabilirsiniz ve dil sorununuz olmadan Üniversitelerde öğrenim görebileceksiniz. Bosna Hersek’te yaşamak için ucuz fiyatlarla konaklama yapabilecek ve Bosna Hersek Üniversite Maliyetlerinin düşük olması sebebi ile sıkıntı yaşamadan öğrenime devam edebileceksiniz. Geleceğe iyi adımlarla başlamak için ve hayalinizdeki mesleğe kavuşabilmek için sınav şartsız eğitime odaklanın.

Bosna Hersek’te Yaşam ve Üniversite Eğitim Masrafları

İyi bir lisans eğitimi için Üniversite sınavlarında başarı göstermek için özel derslere çok paralar ödemek yerine hem zaman hem de çok para harcamadan eğitimde öncü Üniversitelerden eğitim almaya hemen başlayabilirsiniz. Bosna Hersek Üniversitesi kayıt tarihlerine ve üniversiteler hakkında net bilgilere firmamıza danışarak ulaşabilirsiniz. Sınav puanına ihtiyaç olmadığı için sadece Lise diplomanızı bize getirerek sizde bir Üniversiteli olabilirsiniz. Bosna Hersek’te yaşamak ekonomik anlamda çok ucuz olduğu için ekonomik anlamda rahat edeceksiniz. Bosna Hersek Üniversiteleri’nde okuyan Türk öğrencilerle de arkadaşlık edebilecek ve kendinizi kendi ülkenizde hissederek yabancılık çekmeyeceksiniz. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı’ndan Üniversiteler hakkında bilgi alabilecek ve harç ücretleri fiyatlarından, konaklama yapacağınız yerlere kadar her türlü bilgiye erişebileceksiniz. Bosna Hersek Üniversite Maliyetleri çok uygun harç bedelleri ile sınavsız üniversite artık imkânsız değildir.

Uluslararası Travnik Üniversitesi Türkçe Destekli Lisans Bölümleri

Hukuk 2000 Euro
İnşaat Mühendisliği 2500 Euro
Mimarlık 2500 Euro
Makine Mühendisliği 2500 Euro
Bilgisayar Mühendisliği 2500 Euro
İş Sağlığı ve Güvenliği 2500 Euro
Elektrik Mühendisliği 2500 Euro
Yüksek Lisans ve Doktora 5000 Euro

 

Saraybosna Üniversitesi Boşnakça Lisans Bölümleri

Saraybosna Üniversitesi Tıp Fakültesi 2500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Diş Hekimliği 3500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Eczacılık 2500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon 2500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Mühendislik Bölümleri 1500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Güzel Sanatlar 1500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Veterinerlik 1500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Psikoloji 1500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Boşnakça Dil Hazırlık 2500 Euro

 

Zenica Üniversitesi

Boşnakça Lisans Bölümleri 1500 Euro

 

Tuzla Üniversitesi

Boşnakça Lisans Bölümleri 1500 Euro

 

Mostar Üniversitesi

Boşnakça Lisans Bölümleri 1500 Euro

 

Üniversitenin Konumu

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

WhatsApp ya da Messenger üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!