Bosna Hersek Üniversiteleri Tıp

Bosna Hersek Üniversiteleri Tıp

Bosna Hersek Üniversiteleri Tıp öğrencisi olmak isteyenlerden dahi puan şartı aramadan Tıp eğitimi almak artık mümkün olmaktadır. Herkesin hayali olan doktor olabilmek için ülkemizde en yüksek taban puana sahip Tıp Fakültelerine girebilmek büyük bir marifettir. O yüzden herkes tıpta okumaya hak kazanamaz ve hayalleri yarım kalır. Oysaki Bosna Hersek Üniversiteleri’nde devlet üniversitesi Saraybosna Üniversitesi’nde tıp eğitimi alabilmek için sınav kazanmanıza dahi gerek kalmayacaktır. Saraybosna Devlet Üniversitesi’nin yaklaşık 40 bin öğrencisi bulunmakta ve öğrenci sayısı bakımından çok geniş ve kapsamlı bir üniversitedir. Köklü bir üniversite olan Saraybosna Devlet Üniversitesi 1949 yılından beri lisans bölümlerinde öğrenciler yetiştirerek mezun etmiştir.

Bosna Hersek Üniversiteleri Tıp Fakültesi bölümünü de bünyesinde bulundurarak dünyaya çok hizmetleri olan tıp doktoru eğitimi vererek mezun kazandırmıştır. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ile iletişim kurarak Tıp Öğrencisi olabilmek ve Bosna Hersek’te nasıl okunacağına dair her türlü bilgiye erişebilirsiniz. Bosna Hersek en köklü üniversitelerinden bir diğeri ise Tuzla Üniversitesidir ve Tıp bölümünü okumak isteyen herkes Tuzla Üniversitesinde Tıp okuyarak mezun olunca doktor olabileceklerdir. Tıp bölümü olan iki üniversitede Boşnakça eğitim verilecektir. Tıp Fakültesinde Boşnakça konusunda yeterli olabilmek için bir yıl süren hazırlık sınıfını okumanız gerekecektir. Hazırlık sınıfını bitiren herkes artık Tıp Fakültesi eğitimine başlayabilecek ve hayallerine adım adım yaklaşacaktır.

Tıp Eğitimi Ücretleri

Tıpta hazırlık eğitimi 1 yıllık eğitim süresi 2500 € gibi bir bedel ödenerek yapılacaktır. Hazırlık sınıfında başarılı olunduktan sonra Tıp Fakültesi her yıl akademik takvim boyunca ödenecek harç bedelleri de çok makul fiyat aralıkları bulunmaktadır. Tıp Fakültesi bir akademik yıl için 2000 € ve 2500 € harç ücreti ile öğrenci olma hayalinize kavuşabilecek ve bir doktor olabileceksiniz. Tıp Fakültesi’nde öğrenci olmak her gencin hayalidir ve siz bu hayallere çok yakın olacaksınız. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ile Tıp Fakültesine giden yolları öğrenecek ve iletişim halinde olacaksınız. Sınavsız Tıp okuma hayalinizi gerçekleştirmek için danışmanlarımızdan gerekli bilgileri alarak hayallerinize koşabilirsiniz. Sınav stresi yaşamadan üniversiteli olmak hem de sınavsız öğrenci alan Tıp Fakülteleri’nde okuma hayalinize kavuşmak artık zor değil. Bosna Hersek Üniversiteleri Tıp ile hayallerinize ulaşmaya çok yakınsınız.

Üniversitenin Konumu

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

WhatsApp ya da Messenger üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!