Uluslararası Bosna Hersek Üniversitesi Ücretleri

Uluslararası Bosna Hersek Üniversitesi Ücretleri

Uluslararası Bosna Hersek Üniversitesi ücretleri günümüz özel okullarıyla kıyaslandığında oldukça makuldür. Bosna’da bulunan birçok üniversite uygun fiyatları, sınavsız öğrenci alımı yapması ve diploma denkliği fırsatları ile onlarca öğrenciyi kendine çekmektedir. Uluslararası Travnik Üniversitesi ise, Türkçe destekli eğitim vermesiyle ön plana çıkmaktadır. Bu üniversite de giriş için herhangi bir sınav şartı koşmamıştır. Üniversite içinde hukuk, inşaat mühendisliği, mimarlık, makine mühendisliği, işletme, bilgisayar mühendisliği, iş sağlığı ve güvenliği, elektrik mühendisliği, medya ve gazetecilik bölümlerini Türkçe okuma imkanınız bulunmaktadır. Bunun yanında hem bu üniversitede hem de diğer üniversitelerde Boşnakça eğitim alabilirsiniz. Bu durumdaysa bir yıl hazırlık okumanız gerekmektedir. Hazırlık sınıfının ücreti 2500 Euro’dur.
Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı kapsamında, sizler için en uygun üniversite ve bölümleri buluyor ve meslek seçiminiz, hedeflediğiniz kariyer çerçevesinde değerlendiriyoruz. Uluslararası Bosna Hersek Üniversitesi ücretleri hakkında bilgi sahibi olmak için bize başvurabilirsiniz. Üniversitede hukuk fakültesi 2000 Euro, mimarlık, elektrik mühendisliği, makine mühendisliği, inşaat mühendisliği, bilgisayar mühendisliği, iş sağlığı ve güvenliği mühendisliği 2500 Euro’dur. Dilerseniz bu ücretleri yılda iki taksit olmak üzere ödeyebilirsiniz. Genel olarak ücretler 1000 ile 3200 Euro arasında değişmektedir. Türkçe fakülteler genel fiyatlardan daha yüksektir. Fakat yine de özel okullar arasında uygundur. Türkçe fakülte okuma imkanınız sayesinde hazırlık okumanıza da gerek kalmamaktadır.

Avrupa Standartlarında Eğitim Fırsatı

Bosna’da okuyarak Avrupa standartlarında bireysel farklılıkları göz önünde tutan bir eğitim anlayışıyla tanışabilir ve yabancı dilinizi geliştirebilirsiniz. Bosna kültürü ülkemiz kültürüyle benzerlikler göstermektedir. Bu nedenle farklı bir kültürle tanışırken aynı zamanda ülkemize de çok benzediğini fark edeceksiniz. Aynı zamanda kendinizi her anlamda geliştirme imkanı bulacaksınız. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak bu tercihlerinizde sizlere yardımcı olabilir ve yol gösterebiliriz. Uluslararası Travnik Üniversitesinin sunduğu bu fırsatlardan yararlanabilir ya da farklı bir üniversite tercih edebilirsiniz. Üniversite sınavları yüzünden hayallerinizdeki meslekten vazgeçmeyin. Bosna’da dilediğiniz bölümü okuyarak alanınızda uzman kişiler olarak mezun olabilirsiniz. Uluslararası Bosna Hersek Üniversitesi ücretleri uygun olmakla birlikte sizlere iyi bir eğitim de vaat etmektedir.

Üniversitenin Konumu

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

WhatsApp ya da Messenger üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!